Praca - asystent projektanta / projektant

Poszukujemy do naszej firmy osoby na stanowisko:

                 Asystent projektanta (Inżynier budowy) / Projektant

Osoby aplikujące powinny spełniać poniższe wymagania:
- Co najmniej rok doświadczenia przy pracach związanych z projektowaniem instalacji
- Wykształcenie wyższe techniczne – instalacje sanitarne
- Znajomość oprogramowania AutoCad
- Znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel, MS Word
- Prawo jazdy kat. B
- Bardzo dobra organizacja pracy
- Dokładność, sumienność

Mile widziane uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności sieci i instalacje sanitarne.

Zadania na stanowisku:
- Projektowanie instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
- Koordynacja i nadzór nad pracami montażowymi na budowie
- Sporządzanie dokumentacji projektowo- wykonawczych
- Udział w procesie kosztorysowania i oferowania

Oferujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

serwis klimatyzacji Kraków
Kontakt - klimatyzacja Kraków
montaż klimatyzacji Kraków
Nasza oferta obejmuje systemy klimatyzacji, wentylacji i ogrzewania przeznaczone do pomieszczeń mieszkalnych tj. domów jedno lub wielorodzinnych, mieszkań, apartamentów.
Oferujemy kompleksowe rozwiązania z zakresu wentylacji, ogrzewania i klimatyzacji dla obiektów o charakterze komercyjnym tj. pomieszczeń biurowych, sklepów, hoteli.
W swojej ofercie posiadamy dedykowane rozwiązania z zakresu wentylacji, ogrzewania i klimatyzacji dla obiektów przemysłowych jak hale sportowe, centra handlowe i rekreacyjne.
KALOR   Klimatyzacja - Wentylacja - Ogrzewanie 2012 | webmaster