Klimatyzator Kraków
Firma KALOR jest firmą handlowo-usługową, działającą na rynku od 2003 roku. Zajmujemy się projektowaniem i wykonywaniem systemów wentylacyjnych, klimatyzacyjnych, grzewczych oraz konserwacją i serwisem instalacji klimatyzacyjnych.

Naszym podstawowym celem jest sprostać wymaganiom naszych klientów. Stawiane nam zadania rozwiązujemy z pasją i zaangażowaniem. Tworzenie optymalnych rozwiązań,
projektowanie i dobór najwłaściwszych urządzeń pozwala
nam zachować wysoką jakość usług przy atrakcyjnych cenach.
Klimatyzacja Kraków
W naszej ofercie znajad± Państwo obszern± gamę urz±dzeń i usług branży klimatyzacyjnej, wentylacyjnej i grzewczej. Oferujemy urz±dzenia renomowanych marek:
montaż klimatyzacji Kraków
Nasza oferta obejmuje systemy klimatyzacji, wentylacji i ogrzewania przeznaczone do pomieszczeń mieszkalnych tj. domów jedno lub wielorodzinnych, mieszkań, apartamentów.
Oferujemy kompleksowe rozwiązania z zakresu wentylacji, ogrzewania i klimatyzacji dla obiektów o charakterze komercyjnym tj. pomieszczeń biurowych, sklepów, hoteli.
W swojej ofercie posiadamy dedykowane rozwiązania z zakresu wentylacji, ogrzewania i klimatyzacji dla obiektów przemysłowych jak hale sportowe, centra handlowe i rekreacyjne.
KALOR   Klimatyzacja - Wentylacja - Ogrzewanie 2012 | webmaster